RNF18FTD169R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD169R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FTD169R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 169 OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FTD169R.pdf2.RNF18FTD169R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18FTD169R
Číslo dielu RNF18FTD169R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 169 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3795478 pcs Dátový hárok 1.RNF18FTD169R.pdf2.RNF18FTD169R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 169 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T1 169 1% R