RNF18FTC1K07
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC1K07 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FTC1K07
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.07K OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FTC1K07.pdf2.RNF18FTC1K07.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF18FTC1K07
Číslo dielu RNF18FTC1K07 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.07K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2738207 pcs Dátový hárok 1.RNF18FTC1K07.pdf2.RNF18FTC1K07.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 1.07 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF18FTC1K07CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1.07 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film