RNF18FBD121R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF18FBD121R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FBD121R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FBD121R.pdf2.RNF18FBD121R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF18FBD121R
Číslo dielu RNF18FBD121R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4034338 pcs Dátový hárok 1.RNF18FBD121R.pdf2.RNF18FBD121R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.125W, 1/8W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) séria RNF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RNF18FBD121R Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 121 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Film