RNF18FAD24K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD24K9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FAD24K9
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FAD24K9.pdf2.RNF18FAD24K9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF18FAD24K9
Číslo dielu RNF18FAD24K9 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 24.9K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3015614 pcs Dátový hárok 1.RNF18FAD24K9.pdf2.RNF18FAD24K9.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 24.9 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 24.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film