RNF18CTD2K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTD2K05 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18CTD2K05
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.05K OHM 1/8W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF18CTD2K05.pdf2.RNF18CTD2K05.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18CTD2K05
Číslo dielu RNF18CTD2K05 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.05K OHM 1/8W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1350359 pcs Dátový hárok 1.RNF18CTD2K05.pdf2.RNF18CTD2K05.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 2.05 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T1 2.05K 0.25% R