RNF18CTC2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC2K49 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18CTC2K49
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.49K OHM 1/8W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF18CTC2K49.pdf2.RNF18CTC2K49.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18CTC2K49
Číslo dielu RNF18CTC2K49 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.49K OHM 1/8W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 891345 pcs Dátový hárok 1.RNF18CTC2K49.pdf2.RNF18CTC2K49.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 2.49 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T2 2.49K 0.25% R