RNF18BTE953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTE953R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18BTE953R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 953 OHM 1/8W 0.1% AXIAL
listoch: 1.RNF18BTE953R.pdf2.RNF18BTE953R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18BTE953R
Číslo dielu RNF18BTE953R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 953 OHM 1/8W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 306652 pcs Dátový hárok 1.RNF18BTE953R.pdf2.RNF18BTE953R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 953 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 953 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film