RNF14GTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14GTD82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL
listoch: 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14GTD82K0
Číslo dielu RNF14GTD82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5194498 pcs Dátový hárok 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 82K 2% R