RNF14GAD2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14GAD2K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2K OHM 1/4W 2% AXIAL
listoch: 1.RNF14GAD2K20.pdf2.RNF14GAD2K20.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14GAD2K20
Číslo dielu RNF14GAD2K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.2K OHM 1/4W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4698690 pcs Dátový hárok 1.RNF14GAD2K20.pdf2.RNF14GAD2K20.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 2.2 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 2.2K 2% T