RNF14FTD43K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD43K2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD43K2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 43.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD43K2.pdf2.RNF14FTD43K2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD43K2
Číslo dielu RNF14FTD43K2 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 43.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3985052 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD43K2.pdf2.RNF14FTD43K2.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená RNF 1/4 T1 43.2K 1% R
RNF 1/4 T1 43.2K 1% R-ND