RNF14FTD357K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD357K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD357K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD357K.pdf2.RNF14FTD357K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD357K
Číslo dielu RNF14FTD357K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 357K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5213567 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD357K.pdf2.RNF14FTD357K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 357 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/4 T1 357K 1% R
RNF 1/4 T1 357K 1% R-ND