RNF14FTD2K67
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD2K67 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD2K67
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.67K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD2K67.pdf2.RNF14FTD2K67.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD2K67
Číslo dielu RNF14FTD2K67 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.67K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5381416 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD2K67.pdf2.RNF14FTD2K67.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 2.67 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)