RNF14FTD2K26
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD2K26 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD2K26
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD2K26.pdf2.RNF14FTD2K26.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD2K26
Číslo dielu RNF14FTD2K26 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3611628 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD2K26.pdf2.RNF14FTD2K26.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 2.26 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 2.26K 1% R