RNF14FTD10R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD10R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD10R2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD10R2.pdf2.RNF14FTD10R2.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD10R2
Číslo dielu RNF14FTD10R2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3538591 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD10R2.pdf2.RNF14FTD10R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 10.2 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 10.2 1% R