RNF14FTC8K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC8K87 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTC8K87
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.87K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTC8K87.pdf2.RNF14FTC8K87.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTC8K87
Číslo dielu RNF14FTC8K87 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.87K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4255508 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTC8K87.pdf2.RNF14FTC8K87.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 8.87 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/4 T2 8.87K 1% R
RNF 1/4 T2 8.87K 1% R-ND