RNF14FTC6R81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC6R81 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTC6R81
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.81 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTC6R81.pdf2.RNF14FTC6R81.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FTC6R81
Číslo dielu RNF14FTC6R81 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.81 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2560157 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTC6R81.pdf2.RNF14FTC6R81.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 6.81 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 6.81 1% R