RNF14FTC3K24
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC3K24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTC3K24
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.24K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTC3K24.pdf2.RNF14FTC3K24.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FTC3K24
Číslo dielu RNF14FTC3K24 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.24K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4591620 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTC3K24.pdf2.RNF14FTC3K24.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 3.24 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 3.24K 1% R