RNF14FTC162R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTC162R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTC162R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTC162R.pdf2.RNF14FTC162R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FTC162R
Číslo dielu RNF14FTC162R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4025957 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTC162R.pdf2.RNF14FTC162R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená RN 1/4 T2 162 1% R