RNF14FBD154R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FBD154R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FBD154R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 154 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FBD154R.pdf2.RNF14FBD154R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FBD154R
Číslo dielu RNF14FBD154R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 154 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4462541 pcs Dátový hárok 1.RNF14FBD154R.pdf2.RNF14FBD154R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RNF14FBD154R Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 154 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES 154 OHM 1/4W 1% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Film