RNF14FAD287R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD287R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FAD287R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 287 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FAD287R.pdf2.RNF14FAD287R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FAD287R
Číslo dielu RNF14FAD287R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 287 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5191732 pcs Dátový hárok 1.RNF14FAD287R.pdf2.RNF14FAD287R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 287 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF14FAD287RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 287 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film