RNF14FAD15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD15K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FAD15K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FAD15K0.pdf2.RNF14FAD15K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FAD15K0
Číslo dielu RNF14FAD15K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3321680 pcs Dátový hárok 1.RNF14FAD15K0.pdf2.RNF14FAD15K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 15 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 15K 1% T