RNF14FAC15K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC15K8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FAC15K8
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FAC15K8.pdf2.RNF14FAC15K8.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14FAC15K8
Číslo dielu RNF14FAC15K8 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4408157 pcs Dátový hárok 1.RNF14FAC15K8.pdf2.RNF14FAC15K8.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 15.8 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film