RNF14DTC392K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC392K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 392K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC392K.pdf2.RNF14DTC392K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC392K
Číslo dielu RNF14DTC392K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 392K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2243532 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC392K.pdf2.RNF14DTC392K.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 392 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 392K 0.5% R