RNF14DTC2K15
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC2K15
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.15K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC2K15.pdf2.RNF14DTC2K15.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC2K15
Číslo dielu RNF14DTC2K15 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.15K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2273434 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC2K15.pdf2.RNF14DTC2K15.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 2.15 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 2.15K 0.5% R