RNF14DTC220K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC220K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC220K.pdf2.RNF14DTC220K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC220K
Číslo dielu RNF14DTC220K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 220K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2340839 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC220K.pdf2.RNF14DTC220K.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 220 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 220 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film