RNF14DAC9K76
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DAC9K76
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 9.76K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DAC9K76.pdf2.RNF14DAC9K76.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DAC9K76
Číslo dielu RNF14DAC9K76 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 9.76K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2281225 pcs Dátový hárok 1.RNF14DAC9K76.pdf2.RNF14DAC9K76.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 9.76 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 9.76 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film