RNF14CTD7K50
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CTD7K50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.5K OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CTD7K50.pdf2.RNF14CTD7K50.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14CTD7K50
Číslo dielu RNF14CTD7K50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 7.5K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1397831 pcs Dátový hárok 1.RNF14CTD7K50.pdf2.RNF14CTD7K50.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 7.5 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 7.5K 0.25% R