RNF14CTD3K92
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CTD3K92
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.92K OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CTD3K92.pdf2.RNF14CTD3K92.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14CTD3K92
Číslo dielu RNF14CTD3K92 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.92K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1294876 pcs Dátový hárok 1.RNF14CTD3K92.pdf2.RNF14CTD3K92.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 3.92 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T1 3.92K 0.25% R