RNF14CTC167R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CTC167R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 167 OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CTC167R.pdf2.RNF14CTC167R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14CTC167R
Číslo dielu RNF14CTC167R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 167 OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 896668 pcs Dátový hárok 1.RNF14CTC167R.pdf2.RNF14CTC167R.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 167 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 167 0.25% R