RNF14CAC1K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CAC1K30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.3K OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CAC1K30.pdf2.RNF14CAC1K30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14CAC1K30
Číslo dielu RNF14CAC1K30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.3K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 751837 pcs Dátový hárok 1.RNF14CAC1K30.pdf2.RNF14CAC1K30.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 1.3 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 1.3K 0.25% T