RNF14BAE549R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE549R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAE549R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 549 OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAE549R.pdf2.RNF14BAE549R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14BAE549R
Číslo dielu RNF14BAE549R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 549 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 313379 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAE549R.pdf2.RNF14BAE549R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 549 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T9 549 0.1% T