RNF14BAE156R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BAE156R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAE156R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 156 OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAE156R.pdf2.RNF14BAE156R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14BAE156R
Číslo dielu RNF14BAE156R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 156 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 294446 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAE156R.pdf2.RNF14BAE156R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±25ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF
Stav RoHS Tape & Box (TB) polarizácia Axial
Ostatné mená RN 1/4 T9 156 0.1% T