RNF14BAE123R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE123R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAE123R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 123 OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAE123R.pdf2.RNF14BAE123R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14BAE123R
Číslo dielu RNF14BAE123R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 123 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 326599 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAE123R.pdf2.RNF14BAE123R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 123 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T9 123 0.1% T