RNF14BAD1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAD1K02 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAD1K02
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.02K OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAD1K02.pdf2.RNF14BAD1K02.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14BAD1K02
Číslo dielu RNF14BAD1K02 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.02K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1040305 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAD1K02.pdf2.RNF14BAD1K02.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 1.02 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/4 T1 1.02K 0.1% T