RNF14BAC715R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAC715R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAC715R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 715 OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAC715R.pdf2.RNF14BAC715R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14BAC715R
Číslo dielu RNF14BAC715R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 715 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 635296 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAC715R.pdf2.RNF14BAC715R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 715 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 715 0.1% T