RNF14BAC3K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAC3K70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14BAC3K70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.7K OHM 1/4W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF14BAC3K70.pdf2.RNF14BAC3K70.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14BAC3K70
Číslo dielu RNF14BAC3K70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.7K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 539994 pcs Dátový hárok 1.RNF14BAC3K70.pdf2.RNF14BAC3K70.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 3.7 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 3.7K 0.1% T