RNF12GAD2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12GAD2R70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7 OHM 1/2W 2% AXIAL
listoch: 1.RNF12GAD2R70.pdf2.RNF12GAD2R70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12GAD2R70
Číslo dielu RNF12GAD2R70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7 OHM 1/2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1147715 pcs Dátový hárok 1.RNF12GAD2R70.pdf2.RNF12GAD2R70.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 2.7 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T1 2.7 2% T