RNF12FTD680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD680R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FTD680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FTD680R.pdf2.RNF12FTD680R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF12FTD680R
Číslo dielu RNF12FTD680R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 680 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3193771 pcs Dátový hárok 1.RNF12FTD680R.pdf2.RNF12FTD680R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 680 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film