RNF12FTD499R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD499R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FTD499R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 499 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FTD499R.pdf2.RNF12FTD499R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12FTD499R
Číslo dielu RNF12FTD499R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 499 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4207109 pcs Dátový hárok 1.RNF12FTD499R.pdf2.RNF12FTD499R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 499 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/2 T1 499 1% R
RNF1/2T1499FRTR
RNF1/2T1499FRTR-ND
RNF12FTD499RTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 499 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film