RNF12FTD29K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD29K4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FTD29K4
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 29.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FTD29K4.pdf2.RNF12FTD29K4.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF12FTD29K4
Číslo dielu RNF12FTD29K4 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 29.4K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3786971 pcs Dátový hárok 1.RNF12FTD29K4.pdf2.RNF12FTD29K4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 29.4 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T1 29.4K 1% R