RNF12FTD237R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD237R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FTD237R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 237 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FTD237R.pdf2.RNF12FTD237R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF12FTD237R
Číslo dielu RNF12FTD237R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 237 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3369372 pcs Dátový hárok 1.RNF12FTD237R.pdf2.RNF12FTD237R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 237 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T1 237 1% R