RNF12FTC11K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC11K8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FTC11K8
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 11.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FTC11K8.pdf2.RNF12FTC11K8.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF12FTC11K8
Číslo dielu RNF12FTC11K8 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 11.8K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2109685 pcs Dátový hárok 1.RNF12FTC11K8.pdf2.RNF12FTC11K8.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 11.8 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T2 11.8K 1% R