RNF12FBD205R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF12FBD205R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FBD205R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 205 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FBD205R.pdf2.RNF12FBD205R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12FBD205R
Číslo dielu RNF12FBD205R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 205 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4509243 pcs Dátový hárok 1.RNF12FBD205R.pdf2.RNF12FBD205R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) séria RNF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RNF12FBD205R Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 205 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES 205 OHM 1/2W 1% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Film