RNF12FAD1K40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD1K40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12FAD1K40
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF12FAD1K40.pdf2.RNF12FAD1K40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12FAD1K40
Číslo dielu RNF12FAD1K40 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.4K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4117214 pcs Dátový hárok 1.RNF12FAD1K40.pdf2.RNF12FAD1K40.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 1.4 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T1 1.4K 1% T