RNF12DTC107R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12DTC107R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 107 OHM 1/2W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF12DTC107R.pdf2.RNF12DTC107R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12DTC107R
Číslo dielu RNF12DTC107R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 107 OHM 1/2W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 933613 pcs Dátový hárok 1.RNF12DTC107R.pdf2.RNF12DTC107R.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 107 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/2 T2 107 0.5% R