RNF12BTD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12BTD100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF12BTD100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF12BTD100R.pdf2.RNF12BTD100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF12BTD100R
Číslo dielu RNF12BTD100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 333073 pcs Dátový hárok 1.RNF12BTD100R.pdf2.RNF12BTD100R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
séria RNF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/2 T1 100 0.1% R