RNCF2010DTC82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNCF2010DTC82K5
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82.5K OHM 0.5% 1/3W 2010
listoch: 1.RNCF2010DTC82K5.pdf2.RNCF2010DTC82K5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNCF2010DTC82K5
Číslo dielu RNCF2010DTC82K5 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82.5K OHM 0.5% 1/3W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 718395 pcs Dátový hárok 1.RNCF2010DTC82K5.pdf2.RNCF2010DTC82K5.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
séria RNCF odpor 82.5 kOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 82.5 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film