RMCS1210FT33R2
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS1210FT33R2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2 OHM 1% 1/3W 1210
listoch: RMCS1210FT33R2.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS1210FT33R2
Číslo dielu RMCS1210FT33R2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33.2 OHM 1% 1/3W 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1456852 pcs Dátový hárok RMCS1210FT33R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
séria RMCS odpor 33.2 Ohms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3125 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 33.2 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Anti-Sulfur Thick Film