RMCS1206FT4K42
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS1206FT4K42
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.42K OHM 1% 1/4W 1206
listoch: RMCS1206FT4K42.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS1206FT4K42
Číslo dielu RMCS1206FT4K42 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.42K OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4200071 pcs Dátový hárok RMCS1206FT4K42.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RMCS odpor 4.42 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 4.42 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film