RMCS0805FT20R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS0805FT20R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20 OHM 1% 1/8W 0805
listoch: RMCS0805FT20R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS0805FT20R0
Číslo dielu RMCS0805FT20R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20 OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2807724 pcs Dátový hárok RMCS0805FT20R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCS odpor 20 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 20 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film